KONST / Litografier / Litografi 14278134
nr 1427 8134
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Litografi, "Vinter". Signerad, numrerad 65/325. Proveniens: Monark-Crescents samling, Varberg. Bildmått: 41x32 cm, yttermått inklusive ram: 58x45
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:29:51
150 kr
300 kr
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa